Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

Karabük Üniversitesi 15.Yılının Mezunlarını Verdi

Karabük Üniversitesi 15.Yılının Mezunlarını Verdi
1.967 okundu.
16 Haziran 2022 - 11:38

2007 yılında kurulan ve kuruluşunun 15.yılını kutlayan Karabük Üniversitesi pandemi nedeniyle 2 yıl gerçekleştirilemeyen mezuniyet coşkusunu bu yıl doya doya yaşadı. Mezun olan öğrenciler ve ailelerinin heyecanları, mutlulukları yüzlerinden okunuyordu.

Karabük Üniversitesinin 2021-2022 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni Ay Yıldızlı Stadyumda yoğun katılım ile gerçekleşti. Törene Karabük Valisi Fuat Gürel, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat ,Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Bartın Üniversite Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, Çad Yüksek Öğrenim Bilimsel Araştırma ve Yenilikler Bakanı Dr. Ali Weidou, Çad N’Djamena Üniversitesi Başkanı Prof. Dr. Mahamat Salah Daoussa, Türkmenistan Büyükelçisi İsankuli Amanliyev protokol üyeleri, rektör yarımcıları, fakülte dekanları, yüksekokul müdürleri, akademik ve idari personel, öğrenciler ve aileleri ile davetliler katıldı.

Protokol üyeleri ile mezun öğrencilerin birlikte gerçekleştirdiği kortej yürüyüşü ile başlayan mezuniyet töreni protokol konuşmaları ile devam etti. Programda Karabük Üniversitesi Rektörü Refik Polat ve protokol üyeleri üniversitenin 15.yılının mezuniyet töreni  konuşmalarında öğrencilere başarılar diledi.

 Törenin 1. Gününde Şu Fakültelerin Mezuniyeti Gerçekleşti

  • Başak Cengiz Mimarlık Fakültesi
  • Edebiyat Fakültesi
  • Hasan Doğan Beden Eğitimi Ve Spor Yüksekokulu
  • İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi
  • İslami İlimler Fakültesi
  • Mühendislik Fakültesi
  • Safranbolu Fethi Toker Güzel Sanatlar Ve Tasarım Fakültesi
  •  Teknoloji Fakültesi
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2022 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.