AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin, bugün itibari ile Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beşbinevler Ek Hizmet Binası Acil Servisi’nin devreye alındığını müjdeledi.

ŞAHİN, ACİL SERVİSİN HİZMETE BAŞLADAĞINI DUYURDU

14 Mayıs seçimlerinde Karabük'ün AK Parti Milletvekili olarak Cem Şahin seçilmişti. Şehre, hizmet etmek için elinden geleni yaptıklarını belirten Şahin, 5000 Evler'deki ek hizmet binasının açılmasının önemine vurgu yaptı.

Eğitim ve Araştırma Hastanesinin yükünü hafifleteceğini belirten Milletvekili Cem Şahin, şunları aktardı;

Karabük Üniversitesinden inşaat halinde teslim alınan ve revize projeleri tamamlanan, 12 bin 028 metrekare kullanım alanına sahip ek hastane binamızda, acil servis, semt polikliniği, ağız ve diş polikliniği, laboratuvar, röntgen, görüntüleme merkezi, 15 poliklinik, fizik tedavi ve rehabilitasyon yataklı servisi, psikiyatri yataklı servisi ve sosyal donatılar yer alıyor. 32 adet tek kişilik, 22 adet çift kişilik hasta odaları ve toplam 76 yatak sayısına sahip. İlk etapta bugün itibari ile acil servis hizmet vermeye başladı. Hızla diğer servislerde hizmete alınacak.

Ek Hizmet Binasının hayırlara vesile olmasını dileyen Şahin, özellikle doktor açığı başta olmak üzere kentte sağlık sorunlarının çözümü konusunda Milletvekili Ali Keskinkılıç ile birlikte yoğun bir mesai harcadıklarını sözlerine ekledi.