İlimizin yetiştirdiği başarılı iş insanı ve üst düzey yönetici Özgür Ulupınar Kurban Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Ulupınar yayınlamış olduğu kutlama mesajında Kurban Bayramı’nın birlik ve beraberliğin yanı sıra vefa duygusunu da güçlendirdiğini ifade etti.

 İş İnsanı ve Üst Düzey Yönetici Özgür Ulupınar kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi; Birlik ve beraberliğin sağlanmasında dünyaya her zaman en güzel örneklerden biri olan cennet vatanımızda Kurban Bayramı’na sağlıklı ve huzurlu şekilde ulaşmanın heyecanını yaşıyoruz. Paylaşmanın, teslimiyetin, birlik ve beraberliğin simgesi olan Kurban Bayramı bununla beraber hatırlamaya ve hatırlatmaya vesile olması ile aynı zamanda vefanın da simgedir. Paylaştıkça mutlu olan milletimizin sevgisi de duası da ülkemizi ve inancımızı ilelebet payidar kılacaktır.

Bu duygu ve düşünceler ile, kırgınların barıştığı, yetimlerin mutlu olduğu, kan ve göz yaşının yerini gülümsemeye bıraktığı huzur ve bereket dolu bir bayram geçirmenizi temenni ediyor, bu güzel coğrafya da huzur dolu bayram geçirmemizi sağlayan şehit ve gazilerimizin anne ve babalarının ellerinden öpüyorum. Ayrıca başta kendi babam olmak üzere, tüm babaların babalar gününü kutluyorum."

Editör: Haber Merkezi