Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

Gündüz Çocuk Bakımevinde Çalışmalar Hızlandı

Gündüz Çocuk Bakımevinde Çalışmalar Hızlandı
1.526 okundu.
27 Temmuz 2022 - 16:05

100 Öğrenci kapasiteli, 7 sınıf, 2 uyku odası, 2 oyun odası, 1 yemekhane ve 1 etkinlik odası ile 1.447 metrekare alanda hizmet verecek olan Gündüz Çocuk Bakımevi inşaatında çalışmalara hız verildi.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, geçtiğimiz günlerde inşaat alanına giderek çalışmaları yerinde inceledi. Köse “Kentin böylesi güzel bir hizmete acilen ihtiyacı olduğunu düşünüyor ve kreşin bir an evvel bitirilmesine çok önem veriyoruz” dedi.

Yetkililerden bilgi alan Başkan Köse, “İnşaatın tamamlanmasının ardından Safranbolu modern bir Çocuk Bakımevine kavuşacak. Kreşte her biri alanında uzman olan personel görev alacak. Bu vesile ile anneler günlük işlerini rahatça görebilecekleri gibi gözleri arkada kalmadan çocuklarını bırakabilecekler” diye konuştu.

Göreve geldikleri günden bu yana verdikleri sözleri gün be gün yerine getirme gayreti içinde olduklarını belirten Başkan Elif Köse konuşmasını şöyle tamamladı, “ Safranbolu ve Safranbolulu vatandaşlarımıza hizmet etmekten, kentimizi daha da yaşanılır bir kent yapmaktan mutluluk duyuyoruz.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2022 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.