Safranbolu Belediye Başkanı ve aynı zamanda CHP'nin belediye başkan adayı Elif Köse, 31 Mart 2024 yerel seçimlerine sadece 2 gün kala, belediye şantiye personellerinden tam destek aldı. Safranbolu'nun kalbinde, şantiyelerde çalışan işçiler, Köse'nin liderliğinde belediyenin daha verimli ve etkili bir şekilde yönetildiğini dile getirdi.

Köse'nin yeniden adaylığı, şantiye personeli tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandı. Köse'nin deneyimli ve vizyoner bir lider olduğuna vurgu yapan personeller, Safranbolu'nun geleceği için umut dolu bir perspektif sunduğunu aktardı. Şantiye personeli, Köse'nin daha önceki hizmetlerinden ve halka olan bağlılığından etkilenerek, onun yanında olduklarını belirtti.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve makine ikmal amirliği personelleri Köse'nin yönetiminde belediyenin, şantiye personelinin ihtiyaçlarına ve beklentilerine daha duyarlı olduğunu belirtti.

 Bu nedenle, 31 Mart seçimlerine sadece birkaç gün kala, şantiyelerde çalışanlar, Elif Köse'nin yanında durarak Safranbolu'nun daha da gelişmesine destek vereceklerini aktardı.

Safranbolu Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Mimar Elif Köse ziyarette yaptığı konuşmada; “Önceliğimiz her zaman çalışanlarımız. Sizlerle 5 sene boyunca birlikte görev yapmaktan hep mutluluk duydum. Yeni dönemde de desteklerinize talibim. Sizler olmadan biz Safranbolu’da hiçbir çalışma yapamayız. Yine birlikte el ele omuz omuza çalışacağımız günler görmeyi ve başarılarınızı diliyorum” ifadelerini kullandı.

Editör: Haber Merkezi