Karabük Üniversitesi ev sahipliğinde yapılacak Türkiye’nin ilk ulusal ve uluslararası Sosyal Bilimler Festivali Sosyalfest ile ilgili üç üniversite ile Kurumsal Paydaş Protokolü imzalandı.

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, “Türkiye Yüzyılı için harekete geç, Sosyalfest ile gelişime öncülük et” sloganıyla ilk defa düzenlenecek olan Sosyalfest bünyesinde kurumsal paydaş görüşmelerine devam ediyor.

Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Harun Çiftçi, Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ersan Aslan ve Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil’i ziyaret eden Kırışık, festival çerçevesinde yapılabilecek iş birliği konusunda görüş alışverişinde bulunarak değerlendirmelerde bulundu.

Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Harun Çiftçi desteklerini ifade ederken Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ersan Aslan ve Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil ile Sosyalfest Kurumsal Paydaş Protokolü imzaladı.

Protokolle Kırıkkale Üniversitesi ve Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Sosyalfest’e uygulama desteği, alan desteği, iletişim ve tanıtım desteği, mali ve finansman desteği kategorilerinden en az iki ya da üçünde destek verecek.