Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.

“Tabuttaki Asker” Tiyatro Gösterisi İzleyenleri Duygulandırdı

“Tabuttaki Asker” Tiyatro Gösterisi İzleyenleri Duygulandırdı
950 okundu.
15 Haziran 2022 - 11:30
Jandarma Teşkilatının kuruluşunun 183. Yıldönümü kutlamaları kapsamında Yönetmenliğini Erol Gündüz’ün yaptığı “Tabuttaki Asker” tiyato gösterisi gerçekleşti. Kumsal oyuncularının sahne aldığı gösteri izleyiciler tarafından beğeni topladı.
100. Yıl Kültür Merkezinde sahnelenen tiyatro gösterisine Vali Fuat Gürel ve eşi Özlem Aras Gürel, Cumhuriyet Başsavcısı Koray Kesgin, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Mustafa Duran, Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker, İl Jandarma Komutanı J Kd Albay Garip Gümüş ve eşi Devrim Gümüş, Safranbolu Jandarma Komando Eğitim Alay Komutanı J Albay Hasan Başkök, kurum müdürlerimiz, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile askeri personeller ve aileleri katıldı.

Tiyatro Gösterisi İzleyecileri Etkiledi

Duygusal anların yaşandığı tiyatro gösterisi sonunda sahneye çıkarak Yönetmen ve Oyuncu Erol Gündüz ile Tiyatro Kumsal oyuncularını tebrik ederek çiçek takdim eden Vali Fuat Gürel, Jandarma Teşkilatının kuruluşunun 183. Yıldönümü kutlayarak gösterinin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti.
Tiyatro gösterisi Vali Fuat Gürel ve eşi Özlem Aras Gürel ile protokol üyelerinin oyunculara plaket taktim etmeleri ile sona erdi.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2022 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.