Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

Başkan Çaylı’dan 15 Temmuz Mesajı

Başkan Çaylı’dan 15 Temmuz Mesajı
1.760 okundu.
14 Temmuz 2021 - 13:19

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü nedeni ile bir mesaj yayınladı. Çaylı yayınladığı mesajında “Bir gece de ihaneti gördük, bir gece de zaferi gördük” ifadelerini kullandı.

Türk Milletinin, 15 Temmuz 2016’da birlik ve beraberliğini bir kez daha göstererek hainlere gerekli dersleri verdiğini dile getiren Çaylı açıklamasına şöyle devam etti:

“Beş yıl önce, yani 15 Temmuz 2016 tarihinde, bazı güç odaklarının maşaları olduğu tespit edilen kişilerce ülkemiz üzerinde gerçekleştirilmek istenilen darbe girişimi, Aziz Milletimizin dimdik ayakta durması, vatanına, milletine, bayrağına ve hükümetine sahip çıkması sayesinde başarısızlıkla sonuçlanmıştır.

Bu millet tarihi boyunca her zaman esareti canı pahasına reddetmiştir. Bir gecede ihaneti gördük, bir gece de zaferi gördük. 249 canımızı şehit verdik. Vatanımız için canını feda eden tüm şehitlerimiz bizim gururumuzdur, onurumuzdur. Şehitlerimizi hiçbir zaman unutmayacağız. Şehitlerimizin mirasına sahip çıkacağız. Bu bayrağı bizden sonraki kuşak teslim etmek en büyük vazifemizdir, görevimizdir.

Birlik, beraberlik ve dayanışması ile tarih boyunca dünyaya örnek olan milletimiz, 15 Temmuz’da da bunu bir defa daha göstererek tarih yazmıştır. Türk milletinin tarihi zaferlerle doludur. Bu gecede de yeni bir tarih yazılmış ve tarihe altın harflerle geçecek bir zafer kazanılmıştır.

Vatanımıza, Milletimize ve hükümetimize karşı kalleşçe ve haince yapılan darbe girişimini bir kez daha şiddetle kınıyor, 15 Temmuz şehitlerimizi rahmetle anıyor, milletimize ve ailelerine başsağlığı ve sabır diliyor, gazilerimizi de şükranla selamlıyorum “

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.