Karabük Derin Haber

AK Parti Teşkilatı Köylerin Eksiklerini Tespit Ediyor

AK Parti Teşkilatı Köylerin Eksiklerini Tespit Ediyor
175 okundu
20 Ocak 2020 - 16:31

AK Parti Karabük Teşkilatı kent genelinde ziyaretlerini sürdürüyor. Teşkilatın ziyaret etmedikleri ilçe ve köy kalmıyor.

AK Parti Karabük Milletvekilleri ve Teşkilatı tarafından esnaflara ve terör saldırısı sonucu yaralanan Uzman Çavuş Ersin Islak’a ziyaret gerçekleştirildi.

İlk olarak Suriye’nin Rasulayn bölgesinde PKK/YPG’li teröristlerin saldırısında yaralanan Uzman Çavuş Ersin Islak evinde ziyaret edilerek, sağlık durumu hakkında bilgi alındı. Islak’tan meydana gelen olay ve sonrasında yaşadıklarını dinleyen AK Parti Karabük Teşkilatı geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Vekil Ünal ise ziyaret sırasında yaptığı konuşmada; “Dün ve bugün olduğu gibi devlet ve millet olarak şehit ailelerimize ve gazilerimize her zaman sahip çıkacağız. Onlar ülkemizin bağımsızlığı ve bölünmez bütünlüğü için vatan, millet ve bayrak uğruna canlarını seve seve feda ettiler ve bu uğurda yaralanarak çeşitli uzuvlarını kaybettiler. Şehitlerimize Allah’tan rahmet gazilerimize sağlıklı uzun ömürler diliyorum” ifadelerini kullandı.

Yapım Aşamasındaki ASM İncelendi

Vekil Ünal ve beraberindeki heyet daha sonra Yortan Beldesinde bulunan esnaf ve vatandaşları ziyaret edip sohbet ederken Çengeller Mahallesinde yapım aşaması devam eden Aile Sağlık Merkezi’ni (ASM) inceledi.

Ziyaretlerde köylerle ilgili bilgi aldıklarını ifade eden Vekil Ünal; “Köy ziyaretlerimize devam ediyoruz. Köylerde ki eksikleri yerinde görmek adına muhtarlarımızdan köylerle ilgili bilgiler alıyoruz. Köy ziyaretlerimiz zaman zaman devam edecek. İlgi ve alakalarından dolayı vatandaşlarımıza teşekkür ederim” diye konuştu.

AK Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş ise Ankara Caddesi esnaflarını ziyaret etti. Vatandaşların kendilerine olan sevgi ve muhabbetlerini de bir kez daha görmüş olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Vekil Güneş, “Esnaf ve vatandaşlarımıza bereketli ve başarılı bir 2020 yılı yaşamaları adına temennilerimizi ilettik. Biz AK Parti olarak ülkemiz ve Karabük’ümüz için çalışmalarımıza hız kesmeden ara vermeden devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

Karabük Derin Haber Copyright © 2020 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.