Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

Aygün “KARDEMİR Kavşak Projesinde Neler Oluyor Sizin Hiç Doğru İşiniz Olmaz Mı”

Aygün “KARDEMİR Kavşak Projesinde Neler Oluyor Sizin Hiç Doğru İşiniz Olmaz Mı”
3.895 okundu.
27 Ağustos 2022 - 15:08

Karabük İYİ Parti İl Başkanı Av. Ali Çetin Aygün, haftalar önce başlayan KARDEMİR Kavşak projesi hakkında mesaj yayımladı. Ali Çetin Aygün “Sizin hiç doğru işiniz olmaz mı? Şimdi dönüş yaptığınız proje olmazsa ilk projeye mi döneceksiniz” gibi soruların cevaplarını projeyi başlatan kişilerin cevaplayarak, açıklama yapmalarını istedi.

Aygün mesajında” KARDEMİR Kavşak projesinde neler oluyor? Gelen haberler başlangıçtaki projeden vazgeçildiği yönünde. Sizin hiç doğru işiniz olmaz mı? Şimdi dönüş yaptığınız proje olmazsa ilk projeye mi döneceksiniz ? Bu arada oluşacak kamu zararı ne olacak ? Gerçeği açıklasanız da anlasak.

KARDEMİR kavşak projesinde değişikliğe gidilmiş birinci ve ikinci projeler arasında çok büyük maliyet farkları bulunmaktadır. Bu konu ile ilgililere,1. ve 2. Projelerdeki keşif farkının ne kadar olduğu, neden böyle bir değişikliğe ihtiyaç duyulduğu, Şu anda yapılan projelerde ‘Sinyalizasyon olup olmadığı, Battı çıktıların iptal edilip edilmediği, Proje tamamlandığında nasıl bir fayda sağlayacağı, trafiği hangi ölçüde rahatlatacağı, sabahları ve akşamları ışıklarda bekleme olacak mı ve en önemlisi proje değişiklik yapılırken kamu yararı gözetildi mi ‘ konuları sorulabilir

Bu projenin seçim yatırımından daha ileri gitmeyecek bir proje olduğu, konuya hakim işinde uzman kişilerin görüşüdür. Şehir içi trafik sorununun tek çözüm yolunun çevre yolundan geçtiği aşikardır” ifadelerinde bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.