Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

Safranbolu Belediyesi İhtiyaç Sahiplerinin Yanında Olmaya Devam Ediyor

Safranbolu Belediyesi İhtiyaç Sahiplerinin Yanında Olmaya Devam Ediyor
1.107 okundu.
21 Şubat 2023 - 14:40

Safranbolu Belediyesinin kendi imkânları ile genişlettiği  Hayır Çarşısı ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olmaya devam ediyor.

Safranbolu Belediyesi 510 aileye ayni ve nakdi yardıma devam ederek, vatandaş odaklı sosyal belediyecilik anlayışı ile önemli projelere imza atarak ilçede ikamet eden ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek olmayı sürdürüyor.

Konu ile ilgili bire açıklama yapan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “ Bu yıl içerisinde 250 ailemize nakdi destek olurken, 55 ailemize sıcak yemek götürüyoruz. Bununla birlikte geçtiğimiz aylarda başlattığımız bir uygulama ile 110 öğrencimize beslenme çantası hazırlayarak ailelere teslim ediyoruz. Yine 95 çocuğumuza 15 günlük periyotlarla 4 litre taze süt veriyoruz” dedi.

Başkan Elif Köse, tüm bunların yanında,  içerisinde bulunduğumuz kış aylarında ‘Kış Gelmeden Sen Gel’ projesi hayırseverlerinde katkısı ile soba, odun ve kömür desteği sağlandığını söyledi. Köse, “Gönül ister ki insanımızın, çocuklarımızın bu desteklere ihtiyacı olmasın. Ancak ekonomik koşullar ortada. Bu nedenle biz halkımızın her daim yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.