Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.

Ovacık İlçesine Noter Hizmeti

Ovacık İlçesine Noter Hizmeti
Mevlüt Budak( [email protected] )
1.143 okundu.
20 Haziran 2022 - 17:16

Ak Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş Karabük’ün Ovacık ilçesine İhdas edilen Noterlik Hizmeti ile ilgili basın açıklamasında bulunarak “Ovacık ilçemize hayırlı olsun” dediler.

Ak Partili Milletvekilleri Basın Açıklamasında; “Hükümetimiz vatandaşlarımızın işlerini kolaylaştırmak için her alandaki talepleri değerlendiriyor, bizlerde bu taleplerin takibi ve çözümü noktasında gayretlerimizi sürdürüyoruz. Adalet Bakanımız Sayın Bekir Bozdağ’ın imzasıyla Noterlik hizmetlerine erişimin güçlendirilmesi ve yerinden sağlanması kapsamında noterlik bulunmayan ilçelere Noter ihdas edilmiş olup Ovacık ilçemizde bu projenin içerisine dahil olmuştur.

“Ovacık İlçesine Hayırlı Olsun”

Bu kararla Ovacık ilçemiz Noter hizmetine kavuşacak, vatandaşlarımız ve esnaflarımız Noterlik hizmeti için İl merkezine gitmek zorunda kalmadan artık işlerini ilçede hızlı ve kolay bir şekilde hallederek, başka bir yere gitmeye ihtiyaç duymayacaktır. Bu konuda desteklerini esirgemeyen Adalet Bakanımız Sayın Bekir BOZDAĞ’a ve emeği geçenlere hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyoruz. Tekrar Ovacık ilçemize hayırlı ve uğurlu olsun”.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2022 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.