Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

KARDEMİR ile MÜSİAD Arasında Online Eğitim İş Birliği

KARDEMİR ile MÜSİAD Arasında Online Eğitim İş Birliği
1.198 okundu.
05 Haziran 2020 - 13:23

Karabük Demir ve Çelik Fabrikalarıyla Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği arasında eğitim iş birliği için online imza töreni düzenlendi.

Protokol; KARDEMİR Genel Müdürü Dr. Hüseyin Soykan, İnsan Kaynakları ve İdari İşler Genel Müdür Yardımcısı Uğur Altundağ ve Eğitim Müdürü Burcu Öztürk, MUSİAD Genel Başkan Yardımcısı Adnan Bostan ve Akademi Başkanı Abdullah Uzun tarafından imzalandı.

İmza töreni sonrası konuşan Soykan, KARDEMİR’in çelik üretimindeki kalitesini ve miktarını her geçen gün arttırmayı hedeflediğini kaydetti.

Bu tür çalışmaların da bu hedefler yolunda önemli basamaklar olduğunu söyledi.

MÜSİAD gibi büyük bir kurumun eğitim platformunda yer alan ilk şirket olmanın da mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

KARDEMİR’den yapılan açıklamada ise şirketin MÜSİAD Akademi Online Eğitim platformunun kurumsal ilk üyesi olduğu vurgulandı. Bundan önce kendi bünyesinde de çalışanları için çevrimiçi eğitim çalışmalarını başlattığı hatırlatıldı.

İçinde bulunulan salgın döneminde birçok toplantı ve buluşmaları bu tür kameralı platformlar üzerinden gerçekleştirildiği ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

KARDEMİR, düzenlenen uzaktan imza töreni ile de sektöründe yine ilkler arasına girdi. Dijitalleşme ve sürdürülebilirlik gibi kurumsal önem arz eden çalışmalarını gün geçtikçe arttıran ve bu alanda yatırımlarını güçlendiren KARDEMİR; eğitim alanında da gerçekleştirdiği bu önemli girişimle çalışmalarını bir üst seviyeye taşıdı. Online eğitim kapsamında; KARDEMİR çalışanları MÜSİAD Akademi’den çevrimiçi olarak kişisel gelişim, mesleki gelişim gibi konuları içeren toplamda 13 bine yakın video eğitimden 15 ay süresince faydalanabilecekler.

 

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Karabük Derin Haber Copyright © 2020 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.